Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Zwierzęcy Weekend Skrzata - dookoła świata w Starej Kablowni

Skrzat Szpulek rozpoczyna przygotowania do wyjątkowej wyprawy, w której warto wziąć udział - będzie to niezwykła podróż dookoła świata! W Centrum Handlowym Stara Kablownia, już 11 maja odbędzie się przygoda, rodem z filmów o podróżnikach i odkrywcach.

Co czeka w Starej Kablowni? Odkryjemy nieznane gatunki zwierząt z całego świata, wspólnie stworzymy balonowe rośliny i zwierzaki, a także kreatywnie będziemy rozwijać nasze umiejętności z wykorzystaniem rurek konstrukcyjnych Bump. Nie zabraknie ulubionego malowania buziek, konkursów z nagrodami oraz zabaw i kolorowanek dla każdego

To wszystko już w najbliższą sobotę, 11 maja, w godzinach 13:00 – 18:00 w Centrum Handlowym Stara Kablownia! 

Partnerami specjalnymi Weekendu Skrzata są Sklep Zabawkowy Skrzat oraz Wyspa Szkrabów. Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Do zobaczenia w Starej Kablowni mali odkrywcy!