Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Z myślą o dzieciakach – weź udział w charytatywnej akcji!

Druga edycja akcji „Nie wypada nie pomagać” rozkręca się na dobre, angażując wielu ludzi dobrej woli. 2 i 3 kwietnia Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza do wsparcia zbiórki funduszy przeznaczonych na nowy oddział psychiatrii dziecięcej w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej.

Rotująca skarbona i konkurs „Szalejące 5-tki” oraz cudowna akcja adopcji pluszowych misiów, będą głównymi atrakcjami pierwszego, kwietniowego weekendu w Starej Kablowni. Dochód ze wsparcia udzielonego przez wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w zabawie współorganizowanej przez CH Stara Kablownia zostanie przeznaczony na nowy oddział psychiatrii dziecięcej oraz wyposażenie sal terapeutyczno-rehabilitacyjnych w bielskim szpitalu. W konkursie wygrywa każdy – i to podwójnie, a za najlepsze wyniki przewidziane są nagrody dla dzieciaków. 

Już tydzień później, 9 i 10 kwietnia, w ramach Robotowego Weekendu Skrzata z Fabryką Radości odbędzie się kontynuacja zbiórki funduszy połączona z wieloma atrakcjami i imprezami towarzyszącymi. W ubiegłym roku akcja „Nie wypada nie pomagać” przyniosła nową jakość  w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. Rodzice czuwający przy swoich chorych dzieciach otrzymali niezwykły dar. Wielogodzinne i pełne poświęceń wyczekiwanie przy swoich pociechach mogą spędzać teraz na specjalnych łóżkach, ufundowanych w ramach pierwszej edycji.  Wraz z rosnącym zaangażowaniem i ilością osób chętnych do pomocy, akcja sięga dalej, wspierając bielski szpital i małych podopiecznych, wymagających naszej pomocy. 

Równocześnie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia profilu akcji „Nie wypada nie pomagać”  w serwisie Facebook.com. Tam też znajdziecie wiele atrakcji oraz licytacji na ten szczytny cel pomocy dzieciom. Każda złotówka się liczy, więc tym bardziej zachęcamy i mobilizujemy wszystkich do zaangażowania. Do pomocy w tegorocznej akcji „Nie wypada nie pomagać”, podobnie jak przed rokiem, włączyło się mnóstwo znanych osób, a także firm i instytucji.  

Centrum Handlowe Stara Kablownia włączyło się w licytacje m.in. poprzez przekazanie biletów na wyjątkowy koncert Kamila Bednarka, który odbędzie się 8 kwietnia 2016 r., w Klubie Chacharnia.  

Aukcja potrwa do 1 kwietnia, więc tym bardziej warto odwiedzić fanpage „Nie wypada nie pomagać” i dołożyć „cegiełkę” od siebie.  

Poza koncertem przygotowano wiele atrakcji, z których można skorzystać biorąc udział  w charytatywnych licytacjach. Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji i zbiórki funduszy na ten cel!