Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Wszystko o kotach w Starej Kablowni

Mają trudne charaktery i podobno chodzą tylko własnymi ścieżkami, ale wiernością dorównują psom. Kocia miłość, to dar na całe życie! Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza na najważniejsze w roku święto, oczywiście dla miłośników kotów!

Dzień Kota w Starej Kablowni odbędzie się 29 lutego, przy wsparciu Fundacji Mam Kota na Punkcie Psa. Tego wyjątkowego dnia dowiecie się wszystkiego o kociakach. Nie zabraknie ważnych informacji, ale i humorystycznych opowieści, wspomnień i anegdotek.

Wspólnie będziemy wykonywać bajkowe portrety kotów, a buzie dzieci zostaną ozdobione mruczącymi makijażami. Smakowite niespodzianki dla zwierzaków, specjalnie od Husse - szwedzkiej karmy dla psów i kotów - będą nagrodami w konkursach tematycznych. A dla wszystkich uczestników święta przygotowano kocie breloczki.

29 lutego, od 12:00 do 18:00 celebrujmy wspólnie święto najcieplejszych milusińskich - kotów! Do zobaczenia w Starej Kablowni.