Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

★ Gorączka Weselnej Nocy ★ Udawana impreza weselna ★22.02.2019

GORĄCZKA WESELNEJ NOCY – fantastyczna i wyjątkowa noc w klubie CHACHArnia po raz dwunasty już 1 Lutego 2019 ❗❗❗

Kto z nas nie lubi imprezy weselnej? Siedzicie w domu i zastanawiacie się: hmmm ale bym poszedł pobawić się na jakieś wesele??? Często tak sobie mówimy. Ale z prawdziwym weselem kojarzą nam się tylko wydatki – sukienka, garnitur no i ile włożyć do koperty ???? Dlatego my wychodzimy Wam naprzeciw!!! Za jedyne 10 zł zorganizowaliśmy dla Was Gorączkę Weselnej Nocy, na którą serdecznie zapraszamy 22 Lutego 2019 o godz. 21:00.

Przygotowaliśmy dla Was weselny wystrój klubu, będziemy się bawić z cudowną Młodą Parą do największych hitów muzyki weselnej. Przeprowadzimy najbardziej znane zabawy weselne a o północy czekają nas OCZEPINY ☺ A całej imprezie towarzyszyć będzie jedyna w swoim rodzaju wódka WESELNA!!!

Nie ma się co zastanawiać, zarezerwuj stolik już dzisiaj i baw się na najlepszym Weselu razem z nami!!!

Jesteśmy dla Was i lubimy zaskakiwać ???? Dokładamy wszelkich starań żeby każda noc w naszym klubie była wyjątkowa.

Imprezę nakręca : DJ GROMI ★ WSTĘP 10 ZŁ ★ START 21:00 ► Rezerwacje : 32 722 60 38

Chcecie zorganizować przyjęcie niespodziankę dla bliskiej osoby lub niezapomniany wieczór panieński przyjaciółki? Nie ma nic prostszego, wystarczy wykonać jeden telefon do naszej Sandry, która zajmie się wszystkim za Was! ???? Nasz klub to idealne miejsce do organizacji tego typu imprez, dlatego zachęcamy do kontaktu: 698 119 935 ???? PS. Pamiętajcie, że jeśli Sandra nie odbiera w danym momencie, to na pewno oddzwoni jak tylko będzie mogła rozmawiać ????