Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

★Dancing ★ z zespołem na żywo ★ 25.01★

Dawno, dawno temu, gdy na świecie nie było dyskotek… Ej, bez przesady! To gdzie się ludzie bawili?! Otóż bawili się – i to całkiem nieźle – na prywatkach, fivach i dancingach.

Na DANCING zapraszamy zarówno młodych ludzi, jak i osoby starsze, którym tego typu imprezy przypominają zabawy z lat ich młodości. Najważniejsze podczas potańcówek jest jednak to, że wszystkie pokolenia potrafią bawić się wspólnie.

O Wasze dobre samopoczucie zadba Zespół muzyczny DUKAT BEND twórców hitu Góraleczka  !!! Nie zabraknie takich przebojów jak “Gdzie się podziały tamte prywatki”, “Kawiarenki”, “Nie liczę godzin i lat” czy “Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” i wiele wiele innych…

Całość dopełni oprawa muzyczna dja z największymi hitami lat 80′ 90′ 00′.

Nie ma się co zastanawiać, zarezerwuj stolik już dzisiaj i baw się na najlepszej imprezie razem z nami!!!

Jesteśmy dla Was i lubimy zaskakiwać ???? Dokładamy wszelkich starań żeby każda noc w naszym klubie była wyjątkowa.

► WSTĘP 10 ZŁ ► START 21:00 ► Rezerwacje : 32 722 60 38

Chcecie zorganizować przyjęcie niespodziankę dla bliskiej osoby lub niezapomniany wieczór panieński przyjaciółki? Nie ma nic prostszego, wystarczy wykonać jeden telefon do naszej Sandry, która zajmie się wszystkim za Was! ???? Nasz klub to idealne miejsce do organizacji tego typu imprez, dlatego zachęcamy do kontaktu: 698 119 935 ???? PS. Pamiętajcie, że jeśli Sandra nie odbiera w danym momencie, to na pewno oddzwoni jak tylko będzie mogła rozmawiać ????