Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

​Weekend urodzinowych rabatów i atrakcji w Starej Kablowni

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Tak, 4. urodziny Starej Kablowni zapowiadają się ciekawie i rozrywkowo. Przed nami weekend rabatów i atrakcji, specjalnie z okazji kolejnej rocznicy otwarcia Centrum Handlowego. 

Od 20 do 22 października wiele sklepów Centrum Handlowego przygotowało specjalne rabaty i okazje, aby uczcić kolejny rok funkcjonowania Kablowni oraz swoich lokali. Promocje rozgrzeją odwiedzających, którzy włączą się również we wspólne świętowanie. Dla dzieciaków przygotowano wesołe animacje i zabawy, a także słodki poczęstunek, czyli watę cukrową oraz małe torciki – muffinki w zamian za paragon z zakupów w tych dniach. 

Doskonałą rozrywką będzie także nasz konkurs dla klientów, w którym dzięki fotobudce będzie można w oryginalny sposób złożyć życzenia dla Starej Kablowni. Wystarczy w dniach 21 i 22 października w godzinach 14:00-20:00 wykonać wesołe, oryginalne zdjęcie, przesłać je na adres: pr@starakablownia.pl i dołączyć życzenia urodzinowe dla Starej Kablowni. Oczywiście, zachęcamy także do publikacji zdjęcia z treścią życzeń na własnych profilach w serwisie Facebook, bo już 23 października na profilu Starej Kablowni odbędzie się typowanie najlepszych, zdaniem facebookowiczów, zdjęć. Tym bardziej, warto już wcześniej poinformować o tym swoich znajomych. 

Wyniki konkursu z fotobudką zostaną podane 27 października. Aby dodatkowo osłodzić uczestnikom te urodziny, przygotowano ciekawe nagrody: 

  • weekendowy pobyt w Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku
  • kolacje w Hucie Smaków
  • bilety do Multikina,
  • zaproszenia do Klubu Chacharnia,
  • vouchery do Change Lingerie,
  • karnety do Fitness World.

Warto przygotować serdecznie i ciepłe życzenia dla jubilata, wszak 4 lata to zacny wiek! Do zobaczenia na urodzinach, nie może Was zabraknąć już 21 i 22 października w Starej Kablowni.

Regulamin konkursu w Fotobudce >> 20170929-regulamin-konkurs-na-zdjecia-i-zyczenia.pdf