Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Weekend Skrzata z Fundacją Mam kota na punkcie psa

Poznawanie świata zwierząt to prawdziwa frajda dla najmłodszych. Dlatego wspólnie z Fundacją Mam Kota Na Punkcie Psa zapraszamy w sobotę, 9. marca do Starej Kablowni, gdzie będzie można spędzić czas oraz przeżyć przygodę w otoczeniu osób, które o zwierzętach wiedzą niemalże wszystko!

W godzinach 13:00-18:00 zapraszamy wszystkie dzieci na szereg atrakcji! Na odwiedzających czekają warsztaty rękodzieła użytkowego, podczas których skupimy się na własnoręcznym tworzeniu unikatowych toreb z motywem zwierzaczkowym i motywującym przesłaniem. Będziemy przygotowywać również ozdabiane domki dla kotków, w których zwierzaki z pewnością będą chętnie się chować. 

Całą zabawę ozdobi ulubione przez dzieciaki malowanie twarzy. Na najmłodszych czeka również konkurs z nagrodami na najładniejszą pracę plastyczną.  

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Fundacją Mam kota na punkcie psa w sobotę, 9. marca, w godz. 13:00-18:00.