Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Tesco

Tesco

Tel. 32 448 37 00

Poniedziałek - sobota: 6:00 - 22:00

Niedziela handlowa: 9:00 - 22:00

Tesco to jedna z największych globalnych sieci sprzedaży. Firma założona w 1919 roku przez syna polskiego emigranta w Wielkiej Brytanii ma bogatą tradycję. Obecnie Tesco to ponad 5 tysięcy placówek w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Roczne przychody sieci wynoszą niemal 3,5 biliona funtów.

Na polski rynek Tesco weszło w 1992 roku. Obecnie w kraju funkcjonuje 371 placówek i sukcesywnie powstają nowe. Są to zarówno hipermarkety i supermarkety, jak też niewielkie sklepiki przy stacjach benzynowych. Pod szyldem Tesco prowadzą sprzedaż niegdyś działające na rynku marki: Savia, Hit, Julius Meinl i Leader Price. Sieć oferuje szeroką paletę produktów w atrakcyjnych cenach. Konsumenci zyskują dostęp do zdrowej i świeżej żywności oraz gamy artykułów z innych branż. Wyróżnikiem Tesco jest także kilkadziesiąt hipermarketów czynnych całą dobę. W Starej Kablowni Tesco zagospodaruje lokal o powierzchni użytkowej - 3110,50 m², który pozwoli na zapewnienie kompleksowej oferty wielobranżowej.

 

Aktualności