Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Szukamy pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA

Poszukujemy pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA na pełny etat.

Opis stanowiska:

* fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę,

* aktywna sprzedaż produktów,

* dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Wymagania:

* znajomość i zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania,

* zorientowanie na klienta,

* komunikatywność,

* łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,

* zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,

* wysoka kultura osobista,

* mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta,

* dyspozycyjność.

Oferujemy:

* umowę o pracę,

* atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie),

* szkolenia,

* satysfakcję z wykonywanej pracy,

* miłą atmosferę pracy.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@vital.net.pl z dopiskiem „REKRUTACJA CZECHOWICE”.


Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlu Detalicznego Agnieszka Józkowicz, ul. Powstańców 16, 43-100 Tychy, Regon: 277625337, NIP: 646-243-53-79 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlu Detalicznego Agnieszka Józkowicz, ul. Powstańców 16, 43-100 Tychy, Regon: 277625337, NIP: 646-243-53-79. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.