Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA FILM "SZYBCY I WŚCIEKLI": HOBBS & SHAW" W MULTIKINIE W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

Już dziś można zakupić bilety na najnowszą część "Szybkich i wściekłych: Hobbs & Shaw" na pierwszy tydzień grania filmu czyli 02.08-08.08.2019. Zapraszamy do zakupu biletów w kasie kina lub poprzez stronę internetową.

Po ośmiu przebojowych filmach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa.

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy). Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (znana z „The Crown” Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest David Leitch („Deadpool 2”), za scenariusz – wieloletni twórca serii – Chris Morgan.