Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

​Podczas Weekendu Skrzata bawimy się dłużej!

Od lipca, w ramach Weekendów Skrzata, będziemy bawić się w nowych, wydłużonych godzinach! Skrzat Szpulek doskonale wie, że wakacje to nie powód, żeby nie spotykać się z przyjaciółmi z roku szkolnego, dlatego na zabawę zaprasza w każdą drugą sobotę miesiąca, w godzinach: 13:00-18:00.  

Weekendy Skrzata, w nowych, wydłużonych godzinach, będą dopełniać letnią beztroskę, również podczas wakacji. Na dzieci czekać będą: konkursy, malowanie buziek, wiele zabaw, śmiechu i radości, czyli najlepsza rozrywka, do której już przyzwyczaiła nas Stara Kablownia. Dlatego od teraz, w każdą drugą sobotę miesiąca, zapraszamy do zabawy w wydłużonych godzinach: od 13:00 do 18:00

Serdecznie zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia i przypominamy dzieciom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Miłych wakacji i do zobaczenia na spotkaniach ze Szpulkiem!