Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Multikino

Multikino

REPERTUAR KINA

Tel.: 32 661 97 10 - Informacja

Tel.: 32 661 97 24 - Rezerwacja grupowa

Tel.: 32 661 97 00

Zapraszamy do 4-salowego Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, które łącznie może pomieścić ponad 660 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Ponadto w czechowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali czechowickiego Multikina. Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom również zróżnicowany repertuar filmowy oraz najkorzystniejsze ceny.

Zachęcamy do korzystania z licznych akcji Multikina!

"Multiponiedziałki"
Dołącz do fanów Multikino Polska na Facebook’u, odbierz swój kod i kupuj tańsze bilety na filmy 2D w każdy poniedziałek!
Aby skorzystać z akcji trzeba przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Kod znajduje się w aplikacji "Bilety, kody, promocje" na profilu Multikina na Facebooku.
Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet w cenie 13 zł.
Przy zakupie kilku biletów w trakcie jednej transakcji konieczne jest posiadanie tylu kodów ile kupowanych biletów. Bilet można zakupić wyłącznie w kasie kina. Wyłączona jest możliwość zakupu biletu promocyjnego poprzez stronę multikino.pl

„Środy z Orange”
Tylko w Multikinie można skorzystać z akcji „Środy z Orange” i kupować w każdą środę 2 bilety w cenie 1. Klienci usług stacjonarnych lub mobilnych Orange mogą w każdą środę kupować na dowolny seans 2 bilety w cenie 1. Z promocji można skorzystać wysyłając SMS o treści FILM pod numer 241, telefonując pod numer *200 lub logując się na stronie www.orange.pl w celu otrzymania kodu uprawniającego do zakupu dwóch biletów w cenie jednego. Otrzymany kod należy pokazać w kasie Multikina. 

„Bueno Czwartki”
Dzięki akcji „Bueno Czwartki” osoby przychodzące w czwartek do kin sieci Multikina lub Silver Screen mogą zakupić bilet na dowolny seans filmowy za 12 zł. Zakup biletu w tak przystępnej cenie jest możliwy w zamian za przekazanie kasjerowi trzech opakowań po batonikach Kinder Bueno lub Kinder Bueno White oraz pokazanie SMS-a z potwierdzeniem rejestracji na stronie kinderbueno.pl.

"Rodzina leci do kina"
Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00,  na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Akcja „Rodzina leci do Kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety do nabycia w kasach kina.

Więcej informacji na temat poszczególnych akcji oraz aktualny repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl.
Bilety na pokazy filmowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android, iOS oraz Windows Phone.

 

Aktualności