Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Multikino

Multikino

REPERTUAR KINA

Tel.: 32 661 97 10 - Informacja

Tel.: 32 661 97 24 - Rezerwacja grupowa

Zapraszamy do 4-salowego Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, które łącznie może pomieścić ponad 660 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Ponadto w czechowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali czechowickiego Multikina. Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom również zróżnicowany repertuar filmowy oraz najkorzystniejsze ceny.
Zachęcamy do korzystania z licznych akcji Multikina!


„MULTIPONIEDZIAŁKI” 

U nas każdy poniedziałek jest wspaniałym rozpoczęciem nowego tygodnia! Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page'u Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło „multiponiedziałki”. W odpowiedzi otrzymasz jeden kod, który uprawnia do zakupu biletu na seans filmowy 2D w cenie 16 złotych brutto oraz zestawu barowego Oscar w cenie 14,90 złotych brutto.

Kod może być wykorzystany przy zakupie jednego biletu wyłącznie na seans odbywający się w najbliższy poniedziałek. Natomiast kod otrzymany w poniedziałek może być wykorzystany wyłącznie w ten poniedziałek, w którym go otrzymasz. 

„MEGAŚRODY”  

Wszystkie filmy w każdą środę tylko 15,90 zł. Dla każdego. Oferta jest skierowana do wszystkich bez wyjątków. Ilość zakupionych biletów jest nieograniczona.Nie potrzebujesz żadnych kodów czy smsów, po prostu podchodzisz do kasy lub kupujesz bilet przez naszą stronę. Możesz kupić tyle biletów, ile chcesz. W przypadku filmów 3D dopłacasz za okulary (dopłata zgodna z cennikiem kina). 

 

„BUENO CZWARTKI” 

Pozwól się uwieść magii kina!  

Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety. 

Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 12 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym, zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl.  W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu. 

Bilety za 12 zł na dowolny seans* 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu.

Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno. 

 

„MEGA KARTA RODZINNA” 

Kupując naszą KARTĘ RODZINNĄ zdobywasz zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie: 

- za bilety na filmy rodzinne każdy płaci tyle co dziecko 

- zestaw Oscar + zestaw filmowy 10zł taniej 

- tort urodzinowy gratis na Urodzinkach 

Karta kosztuje 5 zł i jest ważna 1 rok od zakupu. Dotyczy grup od dwóch (1 rodzic i 1 dziecko) do maksymalnie siedmiu osób (2 dorosłych i 5 dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat. Karta obowiązuje na filmy przeznaczone dla widzów poniżej 15 roku życia (filmy b.o., od 6, 7, 10 i 12 lat). W przypadku filmów 3D obowiązuje dopłata za okulary.

 

„M!KARTA” 

M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok. 

Z M!Kartą uczniowie i studenci z ważną legitką płacą za każdy bilet od poniedziałku do czwartku jedynie 14.90 zł! 

- Bilety na wszystkie filmy od poniedziałku do czwartku masz za 14,90zł 

- Zestaw Oscar (średni popcorn i średni napój) przez cały tydzień masz za 14,90zł 

- Rejestrujesz M!Kartę, wyrażasz zgody marketingowe, chodzisz do kina, zbierasz punkty. 

5 pkt = bilet GRATIS! 

Zakup jednego biletu / jednego zestawu Oscar = 1 punkt

 

Aktualności