Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Multikino

Multikino

REPERTUAR KINA

Tel.: 32 661 97 10 - Informacja

Tel.: 32 661 97 24 - Rezerwacja grupowa

Tel.: 32 661 97 00

Zapraszamy do 4-salowego Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, które łącznie może pomieścić ponad 660 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Ponadto w czechowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali czechowickiego Multikina. Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom również zróżnicowany repertuar filmowy oraz najkorzystniejsze ceny.
Zachęcamy do korzystania z licznych akcji Multikina!

„MULTIPONIEDZIAŁKI” U nas każdy poniedziałek jest wspaniałym rozpoczęciem nowego tygodnia! Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page’u Multikino Polska  w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki. W odpowiedzi otrzymasz dwa kody, które uprawniają do zakupu biletu na seans filmowy 2D w cenie 15 złotych brutto oraz zestawu barowego Oscar w cenie 12,90 złotych brutto.

Kod może być wykorzystany przy zakupie jednego biletu wyłącznie na seans odbywający się w najbliższy poniedziałek. Natomiast kod otrzymany w poniedziałek może być wykorzystany wyłącznie w ten poniedziałek, w którym go otrzymasz.

„WTORKI Z MASTERCARD” Wystarczy, że za zakup biletu lub biletów na www.multikino.pl zapłacisz portfelem Masterpass, a za dowolny bilet zapłacisz tylko 10 zł. Promocja obowiązuje cały tydzień, na wszystkie seanse filmowe.

„MEGAŚRODY”

Wszystkie filmy w każdą środę tylko 14,90 zł. Dla każdego. Oferta jest skierowana do wszystkich bez wyjątków. Ilość zakupionych biletów jest nieograniczona.Nie potrzebujesz żadnych kodów czy smsów, po prostu podchodzisz do kasy lub kupujesz bilet przez naszą stronę. Możesz kupić tyle biletów, ile chcesz. W przypadku filmów 3D dopłacasz za okulary (dopłata zgodna z cennikiem kina). 

„BUENO CZWARTKI”

Pozwól się uwieść magii kina!  Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety. Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 12 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl.  W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu. 

Bilety za 12 zł na dowolny seans* 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu.

Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno. 

„RODZINA DO KINA” 

W Multikinie rodzic przy zakupie biletu dla dziecka za swój bilet zapłaci tyle samo! W akcji mogą brać udział dzieciaki do 12. roku życia oraz maksymalnie dwoje opiekunów. Bilety obowiązują przez cały tydzień wyłącznie na seanse familijne.  Bilety są dostępne do nabycia w kasach kin oraz przez stronę www.  

Więcej informacji na temat poszczególnych akcji oraz aktualny repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl.Bilety na pokazy filmowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android, iOS oraz Windows Phone.

 

Aktualności