Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Minionki w Starej Kablowni!

Są żółte, rozrywkowe i do tego niezwykle zabawne! Bohaterowie filmów – Minionki, zapraszają na wyjątkowy Weekend Skrzata do Centrum Handlowego Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach.

Skrzat Szpulek zaprasza w sobotę, 11 stycznia, tych wesołych kompanów, którzy zadbają, żeby każde dziecko spędziło wspaniale czas w Starej Kablowni. W programie nie zabraknie spotkania z bohaterami ulubionej kreskówki oraz wiele gier i zabaw

Balonowe zwierzątka, rurki konstrukcyjne i kolorowe warkocze to tylko wybrane atrakcje. Dla dzieciaków będą również przygotowane konkursy z nagrodami, a także malowanie buziek i chusta animacyjna.

Przypominamy także wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Zapraszamy w sobotę, 11 stycznia, w godzinach 13:00-18:00, do Centrum Handlowego Stara Kablownia, gdzie wspólnie z mobilnym centrum rozrywki – Szalone Figle, spędzimy wspaniale czas.