Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Konferencja: Nasz Kobiecy Świat w Starej Kablowni

Wiosna, czas zmian! Nie tylko dotyczą one pięknie zmieniającej się przyrody, ale przede wszystkim nas samych! Kobiety, ile my mamy zawsze na głowie? Kariera, dom, zakupy i jeszcze na to wszystko partner lub mąż. Dlatego czas na nas! Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają na konferencję "Nasz kobiecy świat", która odbędzie się w "Dzień Kobiet", 8 marca.

"Mała zmiana - duży efekt" to motyw przewodni spotkania, podczas którego będziemy wdrażać plan na wiosenny lifting siebie i swojego domu. Odwiedź Starą Kablownię i weź udział w spotkaniu, które poprowadzą Agnieszka Łyko - projektantka mody i stylistka oraz Magdalena Żemła - architekt

Udział w konferencji jest bezpłatny, a zapisy potrwają do 6. marca i będą prowadzone przez Dział Promocji Biblioteki (tel. 32 215 30 34). Spotkanie odbędzie się na poziomie 0 w Centrum Handlowym Stara Kablownia, w godzinach od 17:00 do 19:30.  

Partnerem konferencji jest sklep JYSK. 

Serdecznie zapraszamy na wiosenny zmiany!