REPERTUAR KINA

 tel.: 32 661 97 10 - Informacja
tel.: 32 661 97 24 - Rezerwacja grupowa

 Zapraszamy do 4-salowego Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, które łącznie może pomieścić ponad 660 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Ponadto w czechowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna.    Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali czechowickiego Multikina. Multikino poza nieskazitelnym obrazem      i dźwiękiem oferuje widzom również zróżnicowany repertuar filmowy oraz najkorzystniejsze ceny.

 

Zachęcamy do korzystania z licznych akcji Multikina:

„Poniedziałki z Coca-Cola”
Każdy kto kupi zestaw z napojem Coca Cola, otrzyma kupon upoważniający do zakupu biletu za 11 zł na film 2D lub       za 13 zł na film 3D w poniedziałek. Kupon jest ważny 30 dni od daty na paragonie fiskalnym, potwierdzającym zakup zestawu. Kupon nie obowiązuje w dniu otrzymania. W przypadku filmów 3D obowiązuje dopłata za udostępnienie okularów 3D.
 

„Wtorki z Lordem”
Lord Somersby dołączył do wtorkowych seansów dla fanów na fanpage Multilkino Polska na portalu Facebook.com. Korzystając z aplikacji, każdy kto pobierze voucher „Ftorki z Lordem” będzie mógł kupić bilet na film 2D za 14 złotych         w wybrany wtorek.
 

„Środy z Orange”
Tylko w Multikinie można skorzystać z akcji „Środy z Orange” i kupować w każdą środę 2 bilety w cenie 1. Klienci usług stacjonarnych lub mobilnych Orange mogą w każdą środę kupować na dowolny seans 2 bilety w cenie 1.   Z promocji można skorzystać wysyłając SMS o treści FILM pod numer 241, telefonując pod numer *200 lub logując się na stronie www.orange.pl w celu otrzymania kodu uprawniającego do zakupu dwóch biletów w cenie jednego. Otrzymany kod należy pokazać w kasie Multikina.
 

„Bueno Czwartki”
Dzięki akcji „Bueno Czwartki” osoby przychodzące w czwartek do kin sieci Multikina lub Silver Screen mogą zakupić bilet na dowolny seans filmowy za 10 zł. Zakup biletu w tak przystępnej cenie jest możliwy w zamian za przekazanie kasjerowi trzech opakowań po batonikach Kinder Bueno lub Kinder Bueno White oraz pokazanie SMS-a              
z potwierdzeniem rejestracji na stronie kinderbueno.pl.
 

„Rodzina do kina”
Specjalna oferta dla rodzin z dziećmi, czyli akcja „Rodzina do kina” będzie obecna w sieci Multikino do końca 2014 roku. Dzięki temu we wszystkich kinach sieci od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne           i płacić za bilet tyle co dziecko. Oferta dotyczy filmów bez ograniczeń wiekowych, wyświetlanych
do godziny 17.00.

 

Więcej informacji na temat poszczególnych akcji oraz aktualny repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl. Bilety na pokazy filmowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.


Aktualności
Aktualności
przejdź dalej
Godziny otwarcia Godziny otwarcia
Galeria Handlowa Tesco

 Poniedziałek-Sobota

czynne od 9:00 do 21:00

Niedziela

 czynne od 10:00 do 20:00

Pn-Nd

czynne od 7:00 do 23:00