Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

​Karnawałowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Początek roku to czas karnawału! Najlepsza zabawa w zimowej aurze zawita również do Centrum Handlowego Stara Kablownia. Już 12 stycznia odbędzie się Karnawałowy Weekend Skrzata, a to oznacza świetną zabawę i mnóstwo atrakcji. 

Warto już teraz rozpocząć szlifowanie talentów tanecznych, ponieważ Skrzat Szpulek szykuje wiele aktywności i konkursów. Znawcy piosenek zmierzą się w popularnym quizie „Jaka to melodia?”, a najoryginalniej przebrani uczestnicy zabaw zostaną wybrani królową i królem balu. Dlatego warto przyjść już przebranym w wymyślony przez siebie strój. Oczywiście, dzieci, które nie będą miały przebrań, będą mogły przeistoczyć się w ulubionego bohatera bajek podczas wydarzenia, ponieważ Skrzat zadba także o szafę pełną kostiumów

W ramach zajęć plastycznych, rozwijających umiejętności dzieci, tworzone będą wspaniałe ozdoby – kotyliony i maski karnawałowe. Całą zabawę ozdobi deszcz konfetti, bańki mydlane, a dodatkowo konkurencje sportowe i ulubione przez dzieciaki malowanie twarzy. Skrzat Szpulek zadba również o gości specjalnych. W zabawach z dziećmi będą uczestniczyć Myszka Mickey i Kubuś Puchatek

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Zapraszamy na wyjątkowy Weekend Skrzata, pełen świetnej zabawy, konkursów z nagrodami i karnawałowego szaleństwa. 12 stycznia, od 13:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Stara Kablownia.