Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

ENEMEF: Minimaraton horrorów z TO 4 i 6 września 2019 w Multikinie

ENEMEF: Minimaraton horrorów z TO 4 i 6 września 2019 w Multikinie

ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To, czyli nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem. Najstraszniejszy klaun w historii kina grozy powraca na wielki ekran, aby znów napędzić strachu miłośnikom mocnych wrażeń i mrocznych opowieści z dreszczykiem.

Obejrzyj ekranizację słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część "To: Rozdział 2" premierowo! Po tej nocy niepozorny czerwony balonik już zawsze będzie budził lęk... W repertuarze:

- TO

- TO: ROZDZIAŁ 2 - premierowo!

Dołącz do Minimaratonu Horrorów z TO na Facebooku:

https://idz.do/Aipshv

*** Więcej informacji ***

http://www.enemef.pl

ENEMEF: MINIMARATON TO odbędzie się wyjątkowo w dwóch terminach: 4 września (środa) oraz 6 września (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów (za dwa filmy, w tym premiera):

- NAJNIŻSZA DOSTĘPNA CENA: 25 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 27 zł (Kraków, Poznań, Wrocław), 29 zł (Warszawa, Pruszków), 31 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena z mega zniżką, czyli najniższa dostępna cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie 25, 27, 29 lub 31 zł każdy (zależnie od kina), aby otrzymać kod zniżkowy wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja i przejść na https://enemef.pl/kod-znizkowy

- 27 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 29 zł (Kraków, Poznań, Wrocław), 31 zł (Warszawa, Pruszków), 33 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena dla posiadaczy M!Karty płacących BLIKIEM online

- 29 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 31 zł (Kraków, Poznań, Wrocław), 33 zł (Warszawa, Pruszków), 35 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

środa 4 września: rozpoczęcie o 20:00, przewidywany koniec ok. 00:30

piątek 6 września: rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 2:30 rano

Kolejność emisji filmów:

Filmy zostaną zaprezentowane w kolejności podanej powyżej.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

- brak możliwości rezerwacji biletów,

- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

- przedsprzedaż rozpocznie się 29 lipca.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

- osoby w wieku 18 lat (skończone) i więcej: bez ograniczeń, osoby w wieku 16-18 lat (skończone): z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się >tutaj<, (zgoda nie musi być wydrukowana, może być wypisana odręcznie), osoby w wieku poniżej 16 lat (skończone): w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego (za okazaniem stosownych dokumentów),

- jak działa zniżka SMS: aby otrzymać kod zniżkowy 4 zł wystarczy zalogować się na https://enemef.pl/kod-znizkowy (dodatkowo wszyscy użytkownicy zarejestrowani na https://enemef.pl/rejestracja otrzymają kod również SMSem). Kod przy zakupie biletów online na stronie Multikina oraz w kasach kina pozwoli obniżyć cenę biletu o 4 zł (od ceny normalnej).

- możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

- pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

- kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

Opisy filmów:

To: Rozdział 2 - PREMIEROWO!

It: Chapter Two, USA 2019, 105'

reżyseria: Andres Muschietti

scenariusz: Gary Dauberman

obsada: Jessica Chastain, Bill Skarsgard, James McAvoy, Jay Ryan, Bill Hader, James Ransone

muzyka: Benjamin Wallfisch

Specjalny pokaz premierowy!

Wyczekiwana kontynuacja filmu "To", który został okrzyknięty jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat.

Po 27 latach od tragicznych wydarzeń w Derry sytuacja się powtarza i w mieście znów giną dzieci. Dawna grupa przyjaciół z dzieciństwa musi się odnaleźć, żeby definitywnie zakończyć działalność klauna. Aby tego dokonać, muszą najpierw odzyskać utracone wspomnienia z przeszłości, czy im się to uda?

Nastrojowe, wciągające, tajemnicze i zapierające dech kino, które z pewnością sprosta oczekiwaniom fanów powieści mistrza horroru, Stephena Kinga oraz miłośników filmów z dreszczykiem.

        

To

It, USA 2017, 135'

reżyseria: Andres Muschietti

scenariusz: Gary Dauberman, Chase Palmer, Cary Joji

obsada: Bill Skarsgard, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard

muzyka: Benjamin Wallfisch

Pierwsza część ekranizacji jednej z najsłynniejszych powieści Stephena Kinga, która budzi lęk wśród czytelników od dziesiątek lat.

W mieście Derry w tajemniczych okolicznościach giną dzieci, po których pozostają jedynie szczątki. Siedmioosobowa grupa dzieciaków postanawia zjednoczyć się, aby stanąć do walki z przerażającym, słynącym z okrucieństwa klaunem, zwanym Pennywisem.

Klimatyczny, intrygujący i trzymający w napięciu film, który nie tylko straszy, ale również bawi i wzrusza.