Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Cukiernia Niedźbała

Cukiernia Niedźbała

tel. 519 840 118

Cukiernia Piekarnia „Niedźbała” istnieje już od ponad 80. lat. Założona została w roku 1933 przez Stanisława i Gertrudę Niedźbałów. Jest jednym z najstarszych pszczyńskich zakładów istniejących do dziś i chyba najstarszym tej branży w Pszczynie. Mieści się przy ul. Bednarskiej 10.

Przez te wszystkie lata Cukiernia Piekarnia „Niedźbała” zapracowała sobie na miano firmy produkującej wyroby najwyższej jakości i na trwałe wpisała się w historię Pszczyny i jej mieszkańców. Dzisiaj wielu z nich wręcz nie wyobraża sobie dnia bez tradycyjnego świeżego kołoczyka, czy też świąt Bożego Narodzenia i makówek bez strucli od „Niedźbały”. Bardzo wiele ciast produkowanych w naszej firmie opiera się na recepturach niezmienionych od lat.

O najwyższą jakość naszych wyrobów dba wykwalifikowana kadra pracowników. Obecnie w całej firmie pracuje ponad 70 osób. Dzięki kreatywnemu działaniu i bogatemu doświadczeniu nasza oferta stale jest wzbogacana o nowe produkty. Obecnie nasz asortyment obejmuje blisko 130 różnych wyrobów ciastkarskich, cukierniczych i piekarskich.

Dobre, tradycyjne receptury to z pewnością nasz wielki atut. Jednak dziś tylko umiejętność łączenia tradycji z najnowszymi trendami, bogatego doświadczenia z ciągle zmieniającymi się realiami przyczyniać się może do pełnego zadowolenia klientów oraz sukcesu firmy. Dlatego od kilku lat stawiamy na systematyczny i trwały rozwój. Stoisko w CH Stara Kablownia jest naszym 7. sklepem cukierniczo piekarniczym. Ponadto zajmujemy się równiez produkcją lodów rzemieślniczych, które sprzedajemy i podajemy w naszch Kawiarniach Lodziarniach DOLCE VITA.

Więcej informacji oraz bogata galeria na www.niedzbala.pl

 

Aktualności