Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

​Ciepło, cieplej, gorąco – letnie oferty w Starej Kablowni!

Nie tylko temperatury są wysokie w lecie. Najgorętszym miejscem, równie popularnym co nadmorska plaża w lipcu, jest… Centrum Handlowe Stara Kablownia. Wystartował najlepszy okres wyprzedażowy! Promocje sięgające nawet 70% przygotowały sklepy w czechowickim centrum handlowym. 

Na tę porę roku czekają wszyscy. Urlopy, wakacje, wyjazdy i mnóstwo czasu na relaks i odpoczynek. Kiedy jednak słońce da się zbytnio we znaki, warto odwiedzić klimatyzowane i komfortowe wnętrza. Poza relaksem nie sposób przegapić wyjątkowych ofert i promocji w Starej Kablowni. Najmodniejsze kolekcje są już dostępne w atrakcyjnych cenach!  

Spragnieni modowej odmiany i przygotowujący się do wakacyjnych wyjazdów muszą odwiedzić Centrum Handlowe, bo takich promocji nie sposób przegapić. Stylowe kolekcje, letnie obuwie, wyjątkowe akcesoria są teraz dostępne 30%, 50%, a nawet 70% taniej

Zapraszamy na letnie wyprzedaże do Centrum handlowego Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach!