Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Dziedzice Browar Rzemieślniczy

Dziedzice Browar Rzemieślniczy

Dziedzice Browar Rzemieślniczy
ul. Legionów 83

43-502 Czechowice-Dziedzice

rezerwacje: 32 722 60 38

Browardziedzice.pl

To, co odróżnia Starą Kablownie od pozostałych galerii handlowych to niezwykle atrakcyjna rozrywka. Prócz Multikina i figloparku znajduje się tu Browar Dziedzice oraz Centrum Rozrywki ChaCharnia z kręgielnią, bilardem oraz szeroką ofertą imprez. Zamiłowanie i pasja mieszkańców naszego regionu do warzenia i picia piwa jest znana od wieków. To z tej właśnie miłości zrodził się pomysł powołania do życia Browaru Dziedzice, gdzie tradycja i doświadczenie naszych przodków idą w parze z najnowszymi osiągnięciami techniki, pozwalającymi warzyć nam piwo doskonałej jakości. Browar Dziedzice jest nowym i oryginalnym miejscem na mapie atrakcji województwa śląskiego. Klimatycznie urządzone wnętrza w swej nowoczesnej aranżacji niosą ze sobą historię miejscowego przemysłu. Oprócz wyśmienitych piw rozmaitych gatunków mogą Państwo zasmakować przysmaków kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Serwowane dania przygotowywujemy pod okiem doświadczonego Szefa kuchni, a świetnie wyszkolony personel będzie dbał aby czuli się Państwo u nas wyjątkowo. Przy Browarze Dziedzice znajduje się także Centrum Rozrywki i Zabawy ChaCharnia, a w niej sześciotorowa supernowoczesna kręgielnia, stoły bilardowe oraz cały wachlarz innych urządzeń mających zapewnić Państwu miłe spędzenie czasu. Specjalnie dla Was organizujemy m.in. :

• Koncerty artystów
• Spektakle teatralne i kabaretowe
• Dyskoteki
• Imprezy szkoleniowe, integracyjne, pracownicze
• Sportowe (liga bilarda i kręgli)
• Indywidualne scenariusze imprez na zamówienie.

Cały kompleks zajmuje powierzchnię 2000 m2 i jest wyposażony w najnowocześniejszy system wizualizacyjno-ledowy oraz nagłośnieniowy,
a trójwymiarowe technologie i mapping tworzą wyjątkowy klimat naszych imprez. Jednorazowo jesteśmy w stanie ugościć nawet 1200 osób.

 

Aktualności