Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

​Biblioteczny Weekend Skrzata już 13. kwietnia!

Biblioteczna Wiosna ze Skrzatem „Szpulkiem” zagości w Czechowicach-Dziedzicach już w najbliższą sobotę! Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają na wyjątkowe wydarzenie pełne zabawy i atrakcji dla dzieciaków. 

Ciepło i świeżość wiosny już na dobre rozgościły się w przyrodzie. Czas dobrze wykorzystać ten piękny czas i wspólnie z najlepszym przyjacielem dzieciaków – czechowickim Skrzatem – skorzystać z inspiracji tej pory roku. 

13 kwietnia od godziny 13:00 do 18:00, w Starej Kablowni odbędzie się wiele ciekawych zabaw i atrakcji. W programie przygotowano:

  • tworzenie kolorowych broszek, 
  • własnoręcznie robione zakładki filcowe,
  • i cudowne biblioteczne iGRAszki. 
  • Oczywiście nie zabraknie gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami. 

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

W najbliższą sobotę zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia. Niech wiosna rozgości się na dobre!