Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Aktywnie sportowy Weekend Skrzata z 4F

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Czas na aktywne przygotowania do wiosny. Skrzat Szpulek przygotowuje z tej okazji wyjątkowe wydarzenie. Wspólnie z salonem 4F zapraszamy na kolejny Weekend Skrzata w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Już 9 lutego w Starej Kablowni odbędzie się wydarzenie, na którym nie może zabraknąć aktywnych dzieciaków. Dmuchany zamek, gry i zabawy sportowe oraz konkursy sprawnościowe to tylko wybrane atrakcje. Dodatkowo odbędą się warsztaty, w których nauczymy się, jak samodzielnie zrobić czekoladę, a także tańców i zabawy z chustą clanzy

Skoro dzień ma być ma być intensywny, to nie może też zabraknąć gier z nagrodami. Na aktywnych uczestników będą czekać ślizgacze-jabłuszka od salonu 4F

Weekend Skrzata odbędzie się 9 lutego, w godzinach od 13:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Zapraszamy również do salonu 4F, od 7 do 9 lutego, po wyjątkowe promocje na odzież i obuwie dziecięce. 

Do zobaczenia w Starej Kablowni!